بهترین سونوگرافی ایران و تهران

شرکت طب اعتماد ژیار با چندین سال تجربه در ضمینه تصویربرداری پزشکی این افتخار را دارد که بهترین سونوگرافی ایران و تهران را معرفی نماید.

اولین مرکز راه اندازی شده زیر نظر این شرکت بخش سونوگرافی رادیولوژی بیمارستان کودکان تهران واقع در تقاطع خیابان طالقانی با ولیعصر بوده که در سال ۱۳۹۴ ساختمان آن بازسازی کامل با استانداردهای تصویربرداری شد و بعد از آن بالاترین ورژنهای دستگاه سونوگرافی GE E8 که پیشرفته ترین دستگاه سونوگرافی در ضمینه سونوگرافی زنان و کودکان بوده و مجهز به پروب مخصوص کودکان نیز می باشد. دستگاه رادیولوژی کاملا دیجیتال با کمترین دز جذبی برای بیمار نسب و راه اندازی گردید.

ارائه خدمات از ابتدا به صورت ۲۴ ساعته

با توجه به نیاز بیماران ارایه خدمات ۲۴ ساعته شد و مورد استقبال مردم قرار گرفت و با کسب تجربه های بیشتر در این زمینه با شعار همیشه حق با بیمار است این افتخار را داریم که همچنان پیشرو در ارائه خدمات رسانی به بیماران محترم هستیم.

در سال ۱۳۹۶ دومین موسسه واقع در میدان آرژانتین به نام مرکز سونوگرافی الوند جنب بیمارستان کسری راه اندازی نمود و تجهیز آن با بالاترین دستگاه های تصویربرداری انجام شد .

دستگاه سونوگرافی هایتکنولوژی ( E10 GE ) که در حال حاضر پیشرفته ترین دستگاه سونوگرافی در ایران بوده و در این مرکز نسب و راه اندازی گردیده است. این دستگاه با رزولوشن ( دیدن جزئیات ) بسیار بالا و امکان ارائه ضبط زنده همزمان تصاویر سونوگرافی یکی از محبوب ترین دستگاههای سونوگرافی در کل دنیا بوده و تشخیص را برای پزشکان بسیار راحت تر می نماید.

از جمله دیگر خدمات سونوگرافی الوند می توان به سونوگرافی آنومالی، سونوگرافی جنین و سونوگرافی کالر داپلراشاره کرد که این توانایی سونوگرافی الوند را در زمره بهترین سونوگرافی تهران و حتی بهترین سونوگرافی ایران قرار داده است.

متخصصین ما

همکاران ما در سونوگرافی الوند هم اکنون پذیرای مراجعه کنندگان محترم می باشند که همانند شعبه اول با کلیه تیم پزشکان خود نظیر دکتر رضا گرامی رتبه برتر بورد سونوگرافی و رادیولوژی و دکتر سعید شبانیان برد تخصصی سونوگرافی و اینترونشن وسایر تیم پزشکی خود حضور دارند.

دستگاه رادیولوژی کاملا دیجیتال با امکان ارسال تصاویر از طریق انترنت با تمام نقاط دنیا.

 

دستگاه OPG یا کامل دندان که فول دیجیتال بوده و امکان ارسال تصاویر به صورت دیجیتال به تمام نقاط دنیا و همچنین بزرگ نمایی دندانها به صورت تکی را دارا می باشد.

مدیر عامل و عضو هیئت موسس : فاتح حسینی