VCUG کودکان
VCUG کودکان
۱۳۹۸-۱۲-۱۳
ریفلاکس چیست؟
ریفلاکس چیست؟
۱۳۹۸-۱۲-۱۹

سونوگرافی شبانه روزی :

سونوگرافی شبانه روزی الوند، سونوگرافی اصلا دردناک نیست و حین انجام  بیمار دردی احساس نمی کند.

از مشکلات سونوگرافی برای مردم ساعت و روز مراجعه می باشد، که همیشه در دسترس نیست و شما باید در ساعت خاصی مراجعه کنید. سونوگرافی الوند سونوگرافی شبانه روزی می باشد و شما عزیزان می توانید در هر ساعتی از شبانه روز که خواستید مراجعه کنید و جای هیچ نگرانی نیست.

پزشکان از سونوگرافی در زنان، آقایان و کودکان برای به دست آوردن بینش پیشرفته در مورد عملکرد داخلی بدن استفاده می کنند. در حقیقت، پس از معاینات اشعه ایکس، سونوگرافی بیشترین استفاده از تصویربرداری تشخیصی است که امروزه در دسترس است.

سونوگرافی زنان :

با استفاده از سونوگرافی، پزشکان می توانند انواع شرایط سلامتی زنان، از بیماری های قلبی گرفته تا ناهنجاری های پستان تا چندین مشکل مربوط به زنان و زایمان را با دقت و در عین حال محدود کردن روش های تهاجمی، کنترل کنند.

سونوگرافی آقایان :

سونوگرافی می تواند به تشخیص طیف گسترده ای از شرایط در مردان، از بیماری قلبی گرفته تا ناهنجاری در غده پروستات یا بیضه ها کمک کند. درباره کودکان نیز، پزشکان معمولاً از سونوگرافی برای تشخیص انواع بیماری ها و اختلالات استفاده می کنند.

 

سونوگرافی کودکان :

پزشک ممکن است از سونوگرافی برای معاینه دستگاه گوارش کودک برای علائم آپاندیسیت یا ساختار استخوانی کودک برای مشکلات تراز مانند جابجایی مادرزادی لگن یا اسپینا بیفیدا استفاده کند. معاینه سونوگرافی سر می تواند هیدروسفالی ( آب روی مغز ) ، خونریزی داخل جمجمه ( خونریزی در جمجمه ) و سایر شرایط سر را تشخیص دهد.

 

انواع سونوگرافی در سونوگرافی شبانه روزی الوند :

سونوگرافی NT

سونوگرافی آنومالی

سونوگرافی جنین

سونوگرافی کالر داپلر

سونوگرافی کلیه

سونوگرافی کودکان

و …

 

در سونوگرافی الوند انواع سونوگرافی انجام می شود، سونوگرافی شبانه روزی و سونوگرافی روزهای تعطیل میتواند به شما کمک کند تا در هر ساعتی به پزشک سونوگرافر مراجعه کنید، همچنین با مراجعه به سایت طب اعتماد ژیار میتوانید از قبل نوبت بگیرید و تعیین وقت قبلی داشته باشید.

همچنین میتوانید از طریق پزشک خانم سونوگرافی در بهترین سونوگرافی تهران به مشکل نوزاد خود بپردازید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *